Колонтаївський ЗДО, Колонтаїв
Харківська область, Богодухівський район

Історія закладу

Малюк приходить до дитячого садка...

 Відразу перед нами, дорослими, виникає питання: що зробити, щоб наш дитячий садок став для нього улюбленим, наповненим чудесами та перетворюваннями, як зробити його життя в садочку цікавим?
Заклад дошкільної освіти - це маленька країна з маленькими громадянами, тепла і по-домашньому затишна. Зранку наше приміщення наповняється життєрадісними голосами дітей. Одні з них ще привикають до нової домівки, другі почувають себе в ній впевнено, вільно, а треті готуються до вступу до школи.

 Колонтаївський заклад дошкільної освіти (дитячий садок)  Краснокутської  селищної ради, Богодухівського району, Харківської області, розташований по вулиці Берегова 6, був заснований у 1968 році. 

На даний час колектив дошкільного закладу очолює Пахуча Світлана Юріївна, яка працює в Колонтаївському  закладі дошкільної освіти з 1998 року.

У нашому дошкільному закладі приділяється значна увага вихованню у дітей любові до Батьківщини, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, рідної мови, національних цінностей українського народу. 

Відтоді, як наша держава проголосила свою незалежність і обрала шлях самостійного розвитку, перед вітчизняною системою освіти постало завдання надзвичайної ваги: домогтися того, щоб діти зростали не лише освіченими людьми, але й свідомими, творчими особистостями і патріотами України. І залучати дітей до джерел державотворення своєї Батьківщини потрібно змалечку. Усе починається в дошкільному віці. Саме в дитинстві формуються уявлення про довкілля, накопичуються знання та закладаються основи духовності, моралі. У народному ж досвіді, традиціях і звичаях, що шліфувалися протягом віків, у яскравих образах, афоризмах, приказках закладена мудра народна філософія, визначені поведінкові норми – бути чесним, правдивим, скромним, працьовитим, допомагати слабшому і немічному, поважати старших, турбуватись про батьків, не нищити природу. Тому провідними засобами впливу на дитину повинні бути засоби народної педагогіки: рідна мова, усна народна творчість пісенне та хореографічне мистецтво, народна гра та іграшка, календарно-обрядові свята, народне декоративно-вжиткове мистецтво, звичаї, традиції, символи, родинно-побутова культура. Працюючи у цьому напрямку ми поставили собі за мету ознайомити дітей з народними традиціями і звичаями, залучаючи їх до підготовки і святкуванню національних свят у дошкільному закладі; поглибити і розширити знання дітей про народний побут та творчість. Виховувати повагу до оберегів української родини.

 

Логін: *

Пароль: *