Колонтаївський ЗДО, Колонтаїв
Харківська область, Богодухівський район

Робота дошкільного закладу під час карантину

В умовах адаптивного карантину дошкільний заклад буде працювати відповідно до Постанови ГДСЛУ від 25.08.2021 № 8 "Про затвердженння протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв"язку з поширенням короновірсусної хвороби"
ПЕРЕГЛЯНУТИ

Прийом дітей

1. Температурний скринінг дітей проводити при вході до закладу в присутності батьків (якщо температура тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань, дитина до закладу не приймається, про що відразу інформуються батьки) та кожні 4 години (поточний) з занесенням показників у відповідний журнал довільної форми.

Діти, у яких виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань ізолюються з відповідним інформуванням медичного працівника та батьків. При ізоляції важливо не допустити тривожних відчуттів у дитини та враховувати її психологічний стан.

2. Ранкове приймання дитини до закладу дошкільної освіти та передачу після закінчення дня проводить вихователь групи на території закладу за межами його будівлі (за несприятливих погодних умов – на вході до приміщення).
Батьки або особи, які їх замінюють, повинні одягати респіратор або захисну маску, так щоб були покриті ніс та рот.

3. Діти в закладі дошкільної освіти перебувають без масок!!!

4. Усі протиепідемічні заходи, спрямовані на захист дітей (термометрія, навчання обробці рук антисептиком, миття рук, навчання правилам етикету кашлю тощо) проводяться в ігровій формі та за особистим прикладом працівників закладу.

Алгоритм роботи дошкільного закладу на період адаптивного карантину

Як говорити про коронавірус із маленькими дітьми

Серія коротких мультфільмів про правила особистої гігієни, зокрема про миття рук, умивання, миття посуду тощо

 

Логін: *

Пароль: *